دسترسی مهمان ها محدود است، برای استفاده از انجمن وارد شوید، اگر حساب کاربری ندارید ابتدا ثبت نام کنید و سپس وارد شوید.

کاربران عزیز لطفا در ارسال پست های خود دقت فرمایید. هر گونه بک لینک گذاری در پست ها و یا تبلیغ برند یا نامی که مغرضانه باشد، منجر به حذف آن پست و محرومیت دائمی ارسال کننده میباشد.

مهمان گرامی، هرگونه ارسال پست نامرتبط به نام و محور موضوع انجمن از این لحظه ممنوع بوده و مشاهده آن نیز محرومیت در پی خواهد داشت.


امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانشجو!!!!!!!
#1
دانشجو

صاحب آرزوهای بر باد رفته ، بی خانمان ، آس و پاس ، کسی که تا صبح بیدار است و تا شب خواب. کسی که سر کلاس فقط چرت می زند ، ساعتش را نگاه می کند و هر از گاهی با خمیازه می گوید: استاد خسته نباشید. کسی که هر ترم فقط ۴ واحد پاس می کند آن هم ولولوژی.بعضیا داغشو دوست دارن.

جدید الورود

تازه نفس. گیج. کسی که به طور متناوب نسبت به آینده امیدوار و نا امید می شود. کسی که از استاد راهنمای خود سراغ سالن غذاخوری را می گیرد. صفر کیلومتر. کسی که چندان با حل المسائل ها آشنایی ندارد. کسی که سر همه کلاس ها حاضر می شود.کسی که هنوز با کاربردهای اصلی دانشگاه آشنا نیست.جدایی نادر از بی بی اش.

فارغ التحصیل

فسیل، استخدام رسمی شرکت ایران ول، کسی که نسبت به تمامی امراض واکسینه شده. عاقبت به خیر ! بر باد رفته. از این جا رونده، از اونجا مونده. در حسرت اشتغال و ازدواج. کوله بار تجربه بر دوش. آینه عبرت پشت کنکوری ها.جایی برای پیرمردها نیست.

شب امتحان

شبی که خرج زیراکس دانشجویان بالا می رود. شب توبه. شب می خواهم زنده بمانم. شبی که کاش هرگز صبح نشود. شبی که خواب در آن شب حرام است. شبی که به اندازه یک ترم می ارزد. شبی که همه آرزو می کنند در درازی به گیسوی یار ماند و به بلندی شب یلدا.توبه نصوح.

پاس

لغتی که آرزوی شماست تا پایان ترم در مورد تمامی دروس اخذ شده تان به کار ببرید. رفتاری که در هنگام ثبت نام و فارغ التحصیل شدن از مسئولین سر می زند. رفتاری که در فوتبال خوب محسوب می شود و در ادارات عرف. لغتی که شما را از مشروطی دور می کند. کلمه ای که از نظر زیبایی شناختی با بله عروس قابل مقایسه است.می خواهم زنده بمانم.

ده

عددی منصوب به ناپلئون. گاهی وقت ها آرزوی خیلی هاست. تقریباً مساوی بیست. عددی که خیلی خیلی بزرگتر از ۹۹/۹ می باشد و اصلاً قابل مقایسه نیست. زیبا ترین عدد برای بسیاری از دانشجویان. عشق دانشجویان شب امتحانی. عدد اشک ها و لبخند ها

گربه های دانشگاه

اولین فدائیان غذای سلف سرویس، موش آزمایشگاهی آشپز، کسی که بیشتر از خیلی از دانشجویان پسر سیبیل دارد، قشر تحصیل کرده دانشگاه، کسی که برای ورود به دانشگاه کنکور نداده است. دارنده phd در میان حیوانات.کسی از گربه های ایرانی خبر ندارد.

تقلب

چیزی که برایش تمام دستت را فدا می کنی، آنچه نیاز لباس به جیب و درز را بیش از پیش گوشزد می کند. جربزه سنج، پرنده کوچک خوشبختی، وجدان سنج مراقبان، معامله پایاپای با آبرو.بر باد رفته.

جزوه

چیزی که به قصد عمل خیر بین دانشجویان رد و بدل می شود. از نظر مشکل گشایی قابلیت رقابت با گره زدن سبزه در روز سیزده به در را دارد.دختران دم بخت آن را تمیز و خوش خط می نویسند. کسانی که به دنبال آن می روند توسط صاحب جزوه بلعیده می شوند. پس از خواندن بسوزان.
کـار جـهـان تـمـامـی، هـرگـز نـمـی‌پـذیـرد********پیش از تمامی عمر، خود را تمام گردان
 سپاس شده توسطMMTakalloo (8-26-1393، 10:20 عصر) ، S_H (9-5-1393، 09:40 عصر)
#2
Ashkeshogh
دلم برای خط کشی کناردفتر مشق با خودکار مشکی و قرمز،Ashkeshogh
برای گونیا و نقاله و پرگارو جامدادی،
برای تخته پاک‌کن و گچ های رنگی پایین تخته،
برای سر صف ایستادن ها،
برای مبصر شدن،
برای خوب ها و بدها،
برای ترس از سوال معلم،
برای لیوان‌های آبی که تا میشدن،
برای زنگ تفریح،
برای تمرین های حل نکرده و اضطرابش،
برای روزنامه دیواری درست کردن...

دلم واسه هیییییییییچ کدومشون تنگ نشده!!!
خدااااا رو هزارمرتبه شکر که تموم شد...
والا چی بود؟!
همش بدبختی و استرس...D
D
کـار جـهـان تـمـامـی، هـرگـز نـمـی‌پـذیـرد********پیش از تمامی عمر، خود را تمام گردان
 سپاس شده توسطMMTakalloo (8-29-1393، 11:05 عصر) ، S_H (9-5-1393، 09:40 عصر)


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان