دسترسی مهمان ها محدود است، برای استفاده از انجمن وارد شوید، اگر حساب کاربری ندارید ابتدا ثبت نام کنید و سپس وارد شوید.

کاربران عزیز لطفا در ارسال پست های خود دقت فرمایید. هر گونه بک لینک گذاری در پست ها و یا تبلیغ برند یا نامی که مغرضانه باشد، منجر به حذف آن پست و محرومیت دائمی ارسال کننده میباشد.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتقا نسخه! موافقید؟
سلام خدمتم دوستان و عزیزان و بخصوص اعضای تیم.
حالتون امیدوارم که خوب باشه.

میخواستم بدونم که با بروزرسانی انجمن موافقید یا نه؟

چون زیاد سررشته ندارید سربسته توضیح میدم؛ تمام امکاناتی که اینجا میبینید مربوط به یک نسخه نسبتا قدیمیه.

نسخه جدید امکانات جالب تری داره و کدنویسی های حرفه ای تری داره که از آجاکس و جیکوری و... توش زیاد استفاده شده.اما این کدنویسی پیچیده باعث از کار افتادن چندتا از امکانات معمولی میشه.
و به احتمال زیاد باید قالب و طراحی انجمن هم تغییر بدیم.

حالا موافقید که ارتقا بدیم یا نه؟

دقت داشته باشید پاسخ ندادن شما هم به منزله پاسخ مثبت میباشد D(همون سکوت علامت رضایت است)
به دنیای من خوش اومدی...
هیــــــــــچ چیــــــز بـــــــی دلیــــل نیستــــــ
پاسخ
 سپاس شده توسط sMostafaB
سلام، من مثل هميشه موافقمD
کـار جـهـان تـمـامـی، هـرگـز نـمـی‌پـذیـرد********پیش از تمامی عمر، خود را تمام گردان
پاسخ
 سپاس شده توسط MMTakalloo
تو پایه باش من 4 پایه ام (موافقمBigd)
پاسخ
 سپاس شده توسط MMTakalloo
به روز رسانی انجام شد دوستان. Heart Heart Heart

قالب جدیدی نصب شده که اصلاح و ایجاد امکانات و تمامی تغییراتش به دست خودمون بوده.امیدوارم خوشتون بیاد. Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart
اگر جایی مشکلی مشاهده کردید اعلام کنید تا بررسی و رفع کنیم. Heart Heart Heart Heart

درحال حاضر داریم روی قالب قبلی هم کار میکنیم که هماهنگش کنیم اما به احتمال زیاد امکانات جاوایی موجود درش غیر فعال بشه.

Heart Heart Heart اگر هم انتقاد و نظری دارید اعلام کنید.ممنونیم. Heart Heart Heart
به دنیای من خوش اومدی...
هیــــــــــچ چیــــــز بـــــــی دلیــــل نیستــــــ
پاسخ
 سپاس شده توسط sMostafaB

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان