دسترسی مهمان ها محدود است، برای استفاده از انجمن وارد شوید، اگر حساب کاربری ندارید ابتدا ثبت نام کنید و سپس وارد شوید.

کاربران عزیز لطفا در ارسال پست های خود دقت فرمایید. هر گونه بک لینک گذاری در پست ها و یا تبلیغ برند یا نامی که مغرضانه باشد، منجر به حذف آن پست و محرومیت دائمی ارسال کننده میباشد.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود و حل نمونه سوال سی پلاس پلاس-نیم سال اول 93-92
با سلام خدمت عزیزان.
برای شما نمونه سوال سی پلاس پلاس نیم سال اول 93-92 رو از سایتی دانلود کردیم.گذاشتیم اینجا تا باهم حلش کنیمو با سوالا آشنا بشیم.ازطرفی هم بعضی از مشکلاتمون حل میشه.

لینک دانلود

خب حالا دوستانی که میتونن حلش کنن، با گذاشتن شماره سوال و نوشتن جوابش در همین تاپیک (مطلب) دوستای دیگشونو کمک کنند.

برای مثال خودم در پست بعدی جواب سوالی رو میذارم.شما میتونید توی هر پست یک سوالو جواب بدید یا اینکه چندتا سوالو بگید که بلد هستید.

اگرم دوست داشتید مثل من کمی هم توضیح بدید.
به دنیای من خوش اومدی...
هیــــــــــچ چیــــــز بـــــــی دلیــــل نیستــــــ
 سپاس شده توسط sMostafaB
سوالات تستی:
1- گزینه 2 صحیح میباشد.

توضیحات:
* سی پلاس یک زبان همه منظوره است. ------- با توجه به کتاب صفحه شماره 6

* دراین زبان عملگر هایی تعبیه شده است که برنامه نویسی سطح پایین و به زبان ماشین را نیز امکان پذیر میسازد. _____ همان گزینه 2  ------- با توجه به کتاب صفحه شماره 6

* کد منبع برنامه ها در این زبان بسیار کوتاه است.  ------- با توجه به کتاب صفحه شماره 6

* نرم افزار تولید شده با این زبان به سخت افزار خاص بستگی ندارد و با اندک تغییراتی میتوانیم نرم افزار مورد نظر را روی ماشینی متفاوت اجرا کنیم. یعنی برنامه هایی که با C نوشته میشوند «قابلیت انتقال» دارند و مستقل از ماشین هستند.  ------- با توجه به کتاب صفحه شماره 6

Cool
به دنیای من خوش اومدی...
 سپاس شده توسط sMostafaB
salam
aghaye takallo akse modire site elham gerefte az chist?
 سپاس شده توسط MMTakalloo
سلام آقای ورمزیار خوش اومدی.Heart
والا حقیقتش الهام نبود همینجوری گذاشتم یکم جذبه داشته باشه بچه ها حساب ببرن D

بچه ها من درمورد سوال دوم فکر میکنم جوابش پنهان سازی اطلاعات باشه.درسته؟
به دنیای من خوش اومدی...
 سپاس شده توسط sMostafaB
salam  mohandes
 soal 2 gozine alef dorosteTongue
 سپاس شده توسط MMTakalloo ، sMostafaB
?soal 3 fekr mikonam gozine 3 dorost basheTongue
soal 4 gozine 1 doroste?
soal 6 gozine 2
soal 8 fekr mikonam gozine 3mishe
chon binahayat to C++ ro ba INF neshon midan va chon ye adad manfi taghsim bar sefr shode mishe -INF
با تشکر فروان از جناب حنیفه عزیز.

سوال 5 پاسخ شماره 4 هستش.چیزی که واضحه و خودش هم توضیح داده.

سوال 7 هم جوابش میشه گزینه 4

توضیحات سوال هفت:
* خطای رخداد استثنا یادم نیست اما میدونم که مربوط به اینا نیست اصلا.اسمشم اصلا یادم نمیاد.شاید گمراهیه.
* خطای زمان کامپایل موقعی پیش میاد که کد شما ناقص باشه.مثلا سمیکالن نذاشته باشید یا شرط رو توی دستور if وارد نکرده باشید.
* خطای زمان اجرا موقعی رخ میده که دستور ما حالت دیگه ای رو درنظر نگرفته باشه که بیشتر هم مربوط به دستورات شرطیه. اینجا هم اگر که دقت کنید یه حالت گفته.
*اما به چیز دیگه ای دقت کنید« اون علامت مساوی برای انتساب هستش نه برای برابری» توی اینجا چون منطقی نیست این عمل بهش میگیم خطای منطقی رخ داده.

بازم دقیق یادم نیست و دوستان چک کنن و جواب درست رو اعلام کنن.مرسی.
به دنیای من خوش اومدی...
 سپاس شده توسط sMostafaB

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان