دسترسی مهمان ها محدود است، برای استفاده از انجمن وارد شوید، اگر حساب کاربری ندارید ابتدا ثبت نام کنید و سپس وارد شوید.

کاربران عزیز لطفا در ارسال پست های خود دقت فرمایید. هر گونه بک لینک گذاری در پست ها و یا تبلیغ برند یا نامی که مغرضانه باشد، منجر به حذف آن پست و محرومیت دائمی ارسال کننده میباشد.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ابزار ها و امکانات سایت
با درودی دوباره خدمت شما عزیزان

میخوایم ابزارو امکانات سایت رو معرفی کنیم تا بهتر و راحت تر بتونیم از سایت استفاده کنیم.
تغییراتی که توی سایت انجام میشه توی همینجا اعلام میشه.

1- ادیتور پیشرفته:

با استفاده از ادیتور پیشرفته میتونید مطالب خودتون رو در لحظه ویرایش و نتیجه رو مشاهده کنید.

2- تابلو اعلانات:

این تابلو اخبار و اطلاعیه های مهم درش قرار میگیره(نه همه اخبار و اطلاعیه ها فقط اونایی که خیلی مهم هستن)
توی تمام صفحات زیر ناوبری نمایش داده میشه.

3- تغییر رنگ و تغییر عرض صفحه:

پوسته ایجاد شده قابلیت تغییر رنگ به 4 رنگ و بزرگ و کوچک شدن عرض صفحه رو داره.ابزارش سمت راست ناوبری قرار داره.به کلیک کردن میتونید ازش استفاده کنید.به همین سادگی.

4- آپلود سنتر:

درحال حاضر آپلود سنتر آماده بهره برداری هست چون پیوست داخل انجمن مشکل ایست داره توی دانلود بخاطر همین آپلود سنتر رو راه اندازی کردیم که مخصوص اعضا هست.
اما نحوه استفاده ازش رو سعی کنید طوری باشه که فایلاتون حداکثر دیگه 6 مگابایت باشه بهتره اما با توجه به حجم تا 10 مگابایت امکانش هست.لطفا قبل از آپلود عضو بشید با نام کاربری که اینجا دارید و بعد استفاده کنید.

برای ورود به آپلود سنتر روی لینکش توی هدر یا up.bkhost.ir رو توی آدرس بار وارد کنید.Heart

منتظر امکانات بعدی باشید...
به دنیای من خوش اومدی...
هیــــــــــچ چیــــــز بـــــــی دلیــــل نیستــــــ
پاسخ
5- شکلک:

تعدادی بیشتر از 200 شکلک به سایت اضافه شد و قابل استفاده هست.
D TajobAzkhodraziAfkar-sheytani Wink2 Heart Wow Laugh Tajob2 TaeidKhandeh BigdAshkeshoghAngryawGigglesmileVTee

EsteghlalPerspolisPirates2GolbaronChomagh2MenamenaIdontknowChakerim
YapyapyapYellowcardShamshiriBadansazMohandesMoshtepcPiratesLovemno
MojZarafehDozariShakhe
CryMesriDivarFishingGooutIIIIIghahghaheMagasPasiVaan

و اینم شاهکار اینترنت اکسپلورر Khandeh:
Dontload

امیدوارم خوشتون بیاد.اگر شکلکی داشتید که دوست داشتید اینجا بذاریم یا اینکه شکلی کم داشتیم حتما به من بگید تا بذاریمش.
به دنیای من خوش اومدی...
پاسخ
6- چت باکس:

این ابزار برای ارتباط بین افراد و یه حالت زنگ تفریح توی سایت در نظر گرفته شده موقتا که پایین صفحه اول انجمن ورود داره و دوستان میتونن ازش استفاده کنن.
لطفا در نگهداری و استفاده صحیح از چت باکس کوشا باشیدLabkhandWink2

7- آهنگ پروفایل:

آهنگ پروفایل باعث میشه که وقتی شخصی به پروفایل شما وارد میشه به صورت خودکار اون آهنگ براش پخش بشه.نمونه وقتی وارد پروفایل بنده (MMTakalloo) که بشید یه آهنگ پخش میشه.امکان ایست لحظه ای و ایست کلی و پخش مجدد هم داره.
برای تنظیم کردنش کافیه لینک آهنگ رو توی تنظیمات پروفایلتون قرار بدید.(توی آموزش ها گفته شده)
بهتره حجم آهنگی که قرار میدید حداکثر 2.5 الی 3 مگابایت باشه چون راحت تر دانلود و پخش میشه.اما اگر بیشتر از این باشه سخت و تیکه تیکه پخش میشه.HeartHeartHeart

8- آمار کاکرد انجمن در اصل « آمار انجمن» :

این یک ابزار برای دیدن آخرین ارسال شده ها توی تمام انجمن ها یا انجمن های خاص ، فعال ترین کاربران انجمن ، جدیدترین کاربران و... .
یه تعداد محدودی از آمارها قابل مشاهده هست که باز میتونید خودتون تغییر بدید.
ابزار خوب و مفیدیه که جایگزین ابزار های سیستم های قدیمی شده و پر استفاده هستش.
توی صفحه اول زیر تابلو اعلانات دیده میشه.HeartHeartHeartHeart
به دنیای من خوش اومدی...
پاسخ
****چت باکس عادی و مستقل زیبا سازی و بهینه شد****

اگر قسمتی از زیبایی انجمن کاسته اعلام کنید تا تغییرات ایجاد کنیم. Taeid

**** بخش ها و زیر انجمن ها رو تکمیل و ساماندهی موضوعی کردیم تا کامل‌تر باشه ****
Ashkeshogh
به دنیای من خوش اومدی...
پاسخ
پرتال سایت راه اندازی شد.
به زودی لینک در هدر قرار خواهد گرفت.
به دنیای من خوش اومدی...
پاسخ
رنگ آبی ملایم بجای رنگ نارنجی قرار گرفت.
دوستانی که رنگ خاصی مدنظرشون هست اعلام کنن تا با صلاحدید سایر دوستان و مدیریت سایت قرار داده بشه.
به دنیای من خوش اومدی...
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان